PEM aréna Stará Ľubovňa

PEM aréna Stará Ľubovňa

PEM Aréna

Je pro nás velkou ctí oznámit Vám, že hokejový stadion ve Staré Ľubovni ponese název PEM aréna Stará Ľubovňa. Máme z toho úpřímnou radost a věříme, že námi postavená PEM aréna bude dělat radost a potěšení všem, kdo do ní zavítají.

 

 

PEM aréna je nejmenší zimní stadion na Slovensku. Rozměry kluziště jsou 56x26 metrů a hlediště nabízí 100 míst. První otevření stadionu se uskutečnilo již 31.12.2019 a tak si jej děti mohly užít už během zimních prázdnin. Během prvních hodin veřejného bruslení zájem veřejnosti a návštěvnost překročila i ta nejoptimističtější očekávání. Nesmírně nás tento zájem těší a věříme, že i takové malé stadiony v ne zrovna hokejových městech napomohou rozvoji slovenského hokeje.

PEM aréna Stará Ľubovňa je k dispozici široké veřejnosti a nabízí následující služby: veřejné bruslení pro děti i dospělé, bruslení pro školy, pronájem ledové plochy, půjčení a broušení bruslí. Detailní popis služeb, ceník a rezervační systém naleznete na https://pemarena.sk/

 

Podívejte se na referenci a fotografie z průběhu výstavby PEM arény Stará Ľubovňa https://www.pem-haly.sk/pem-arena-stara-lubovna-0

Slavnostní otevření stadionu PEM aréna


Slavnostní otevření stadionu PEM aréna se uskutečnilo 14.1.2020 za účasti bývalého slovenského reprezentanta, hráče NHL a rodáka ze Staré Ľubovne, Mariána Hossu.

 

 

PLÁNUJETE VÝSTAVBU ZIMNÍHO STADIONA NEBO SPORTOVNÍ HALY?

Výběr partnera pro výstavbu as ním i technologii, materiály a kvalitu výstavby nepodceňujte.

Výběrem správného partnera ušetříte nemalé finanční prostředky a čas. Poradíme Vám, na co dát pozor při výběru partnera a posuzování cenových nabídek.

Přečtěte si náš článek Na co dbát při výběru ocelové montované haly.

Společnost ZEMAN PEM  Vám nabízí spolupráci již při prvním návrhu optimálního nosného systému ocelové montované haly a následně Vám umí pomoci při získání stavebního povolení v části statiky haly. Po získání stavebního povolení Vám náš odborný tým umí vypracovat i realizační projekt zakládání stavby a tímto způsobem Vám umíme ušetřit finanční prostředky při projektování a realizaci základových konstrukcí stavby.

Přejeme Vám mnoho úspěchů při realizaci Vašich stavebních záměrů.

Příloha
Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.
Limit 20 MB.
Povolené typy: txt pdf jpg zip rar png doc docx.
Souhlas GDPR