Zemědělské budovy

Stále častěji nacházejí ocelové haly své uplatnění i v zemědělství.

Zemědělské ocelové stavby musí, kromě specifických požadavků vyplývajících z účelu podnikání, splňovat i přísné hygienické a bezpečnostní normy a legislativní předpisy.

Stavíme zemědělské budovy na míru

Na základě Vašich individuálních požadavků Vám navrhneme halu přesně podle Vašich potřeb. Využitím kvalitních materiálů získáte nejen funkční a hospodárnou, ale také estetickou halu.

Stavby pro chov zvířat, objekty na uskladnění úrody, seníky, haly pro zemědělskou techniku – to vše Vám dokážeme naprojektovat a zrealizovat. Obraťte se na nás.

 

Proč se rozhodnout pro zemědělské budovy od PEM Buildings


Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti projekce montovaných hal pro zemědelské, průmyslové a komerční účely. Zrealizovali jsme tisíce projektů, díky kterým se nám podařilo přesvědčit investory a projektanty o našich schopnostech, kompetentnosti a spolehlivosti.

Naše včasné zapojení do projektů nám umožňuje nabídnout investorům a projektantům naše Know-how, a tím i společně nalézt optimální řešení.

Realizaci stavby realizují odborné firmy, které mají certifikáty kvality a svářečské certifikáty. Tyto společnosti garantují původ materiálu a aplikují povrchovou úpravu tak, aby konstrukce nezačala po čase korodovat. Spolupracujeme pouze s odbornými společnostmi.

Montáž provádí zkušené montážní party, které dokonale znají systém PEM. Montáž ocelové haly tak probíhá rychleji, čímž se současně šetří náklady na mechanismy, které jsou na stavbě zapotřebí.

Navrhněte si svou zemědělskou budovu ve 3D Konfigurátoru


Využijte náš bezplatný, snadno ovladatelný 3D Konfigurátor haly pro první návrh Vašeho projektu*. Zvolte si typ haly, její rozměry, barevný koncept, typ stěnového a střešního opláštění, typ a množství oken, vrat a dveří a mnoho dalších prvků.

Ke svému návrhu se můžete kdykoli vrátit a upravit jej. Pokud nám Váš návrh zašlete, rádi Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku.

PLÁNUJETE VÝSTAVBU ZEMĚDĚLSKÉ BUDOVY?

Výběr partnera pro výstavbu a s ním i technologii, materiály a kvalitu výstavby nepodceňujte.

Výběrem správného partnera ušetříte nemalé finanční prostředky a čas. Poradíme Vám, na co dát pozor při výběru partnera a posuzování cenových nabídek.

Přečtěte si náš článek Na co dbát při výběru ocelové montované haly.

Společnost ZEMAN PEM Vám nabízí spolupráci již při prvním návrhu optimálního nosného systému ocelové montované haly a následně Vám umí pomoci při získání stavebního povolení v části statiky haly. Po získání stavebního povolení Vám náš odborný tým umí vypracovat i realizační projekt zakládání stavby a tímto způsobem Vám umíme ušetřit finanční prostředky při projektování a realizaci základových konstrukcí stavby.

V případě zájmu o cenovou nabídku neváhejte vyplnit náš generátor podkladů pro cenové nabídky, případně si přímo namodelujte svou halu v našem 3D konfigurátoru.

Přejeme Vám mnoho úspěchů při realizaci Vašich stavebních záměrů!

Příloha
Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.
Limit 20 MB.
Povolené typy: txt pdf jpg zip rar png doc docx.
Souhlas GDPR