Výrobní haly dle individuálních potřeb

Každý výrobní proces se liší rozdílnými nároky na velikost prostoru a možnosti jeho využití. Naše haly přizpůsobujeme potřebám výroby s důrazem na maximální využití prostoru nejen do plochy, ale i do výšky. Takto optimálně navržená hala tak vytváří možnosti pro efektivní výrobu, od té nejjednodušší až po tu nejnáročnější.

Ušijeme Vám výrobní průmyslové haly na míru.


Na základě Vašich individuálních požadavků Vám navrhneme halu přesně pro Vaše potřeby. Využitím kvalitních materiálů získáte nejen funkční a hospodárnou, ale také estetickou halu.

Proč výrobní haly od PEM Buildings


Máme mnohaleté zkušenosti v oblasti projekce montovaných hal pro průmyslové a komerční účely. Zrealizovali jsme tisíce projektů, díky kterým se nám podařilo přesvědčit investory a projektanty o našich schopnostech, kompetentnosti a spolehlivosti.

Naše včasné zapojení do projektů nám umožňuje nabídnout investorům a projektantům naše Know-how, a tím i společně nalézt optimální řešení.

Realizaci stavby realizují odborné firmy, které mají certifikáty kvality a svářečské certifikáty. Tyto společnosti garantují původ materiálu a aplikují povrchovou úpravu tak, aby konstrukce nezačala po čase korodovat. Spolupracujeme pouze s odbornými společnostmi.

Montáž provádí zkušené montážní party, které dokonale znají systém PEM. Montáž ocelové haly tak probíhá rychleji, čímž se současně šetří náklady na mechanismy, které jsou na stavbě zapotřebí.

Navrhněte si svoji výrobní halu ve 3D Konfigurátoru


Využijte náš bezplatný, snadno ovladatelný 3D Konfigurátor haly pro první návrh Vašeho projektu*. Zvolte si typ haly, její rozměry, barevný koncept, typ stěnového a střešního opláštění, typ a množství oken, vrat a dveří a mnoho dalších prvků.

Ke svému návrhu se můžete kdykoli vrátit a upravit jej. Pokud nám Váš návrh zašlete, rádi Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku.

PLÁNUJETE VÝSTAVBU VÝROBNÍ HALY?

Výběr partnera pro výstavbu a s ní spojenou technologii, materiály a její kvalitu nepodceňujte.

Výběrem správného partnera ušetříte nemalé finanční prostředky a čas. Poradíme Vám, na co dát pozor při výběru partnera a posuzování cenových nabídek.

Přečtěte si náš článek Na co dbát při výběru ocelové montované haly.

Společnost ZEMAN PEM Vám nabízí spolupráci již při prvním návrhu optimálního nosného systému ocelové montované haly a následně Vám umí pomoci při získání stavebního povolení v části statiky haly. Po získání stavebního povolení Vám náš odborný tým umí vypracovat i realizační projekt zakládání stavby a tímto způsobem Vám umíme ušetřit finanční prostředky při projektování a realizaci základových konstrukcí stavby.

Přejeme Vám mnoho úspěchů při realizaci Vašich stavebních záměrů!

 

od 600 m2
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR.
test