PEM Buildings

PEM Buildings

Kdo jsme

Vnímáme se jako spolehlivý partner, který podporuje především středně velké firmy při návrhu a realizaci svých projektů.

Svým klientům jsme nápomocni i při řešení rozsáhlých projektů. Našimi zásadami jsou vysoká kvalita, orientace na zákazníka a spolehlivost.

Pro naše zákazníky jsme spolehlivým partnerem, který se vyznačuje vysokou odborností a kvalitními službami.

Filozofie

Martin Priputník
Martin Priputnik
Vedení společnosti Jednatel/Prodej

„Nechceme být největší, ale nejlepší. Spoléháme se na organický růst a rozvoj z vlastních sil!“

PEM Buildings je na trhu od roku 1976 a v průběhu let se vypracovala na mezinárodně úspěšnou společnost zabývající se vývojem a prosazováním hospodárných řešení v oblasti ocelových konstrukcí a výstavby halových objektů.

Vnímáme se jako spolehlivý partner, který podporuje obzvláště středně velké společnosti v realizování novostaveb, přestaveb a přístaveb, ale i sanaci stavebních objektů. Naše odbornost byla během 40ti let prokázána úspěšnou realizací tisíců stavebních projektů. Jako generální dodavatel je tým PEM Buildings k dispozici svým zákazníkům v mnoha odvětvích stavebnictví.

Nejvyšší kvalita, přístup k zákazníkům a spolehlivost jsou nejdůležitější zásady naší každodenní práce. Našim klientům chceme být v oblasti stavebnictví partnerem, který se vyznačuje vysokou odborností a kvalitními službami.