Cena montované haly

Kolik stojí PEM hala?

Individuální cenová nabídka od PEM Buildings

Stavba nové provozní budovy vyžaduje až do jejího dokončení nejrůznější kroky. Jedna z prvních otázek, které se často objevují ve fázi plánování:

Jak určím investiční náklady na výstavbu mé nové nemovitosti?

Haly od PEM Buildings jsou plánovány individuálně pro každého zákazníka podle jeho přání a potřeb. Cena nové obchodní nebo průmyslové haly závisí na mnoha faktorech, jako jsou například poloha a související statické požadavky na zatížení sněhem a větrem, použití a standardy vybavení. Ke stanovení cílové ceny pro Vaši novou budovu potřebujete odborníkům a odbornicím z PEM Buildings poskytnout nejdůležitější klíčové údaje o plánovaném projektu haly.

Cena montované haly - kolik stojí m2 standardní haly?

Závisí to na mnoha parametrech:

  • Geografická poloha stavby (zatížení sněhem)
  • Dodatečné zatížení (fotovoltaika, halový jeřáb)
  • Rozpětí rámů (šířka haly)
  • Provedení střešního a stěnového opláštění (zateplené/nezateplené; fóliová/sendvičová střecha)
  • Vestavěné prvky (dveře, vrata, okna, světlíky, halový jeřáb atd.)

Dokážete mi zaručit pevnou cenu pro mou ocelovou halu?

Ano, jsme Váš spolehlivý stavební partner a je pro nás důležité, abyste se mohli spolehnout na neměnnost dohodnutého rozpočtu stavby. Již při cenové nabídce bereme v úvahu kromě konstrukčních prvků haly také všechny cenově relevantní položky (zdvihací zařízení, bezpečnostní zařízení, likvidace odpadu atd.), které jsou potřebné pro kvalitní a normám vyhovující plánování, výrobu a montáž Vaší ocelové haly. Po objasnění všech detailů o realizaci a rozsahu nové haly garantujeme prostřednictvím paušální pevné ceny, že zákazníkovi nevzniknou žádné neočekávané další náklady.

Kontaktujte nás ještě dnes a rychle obdržíte svoji individuální nabídku.

Cenové nabídky si pečlivě porovnejte

Věnujte náležitou pozornost podrobné specifikaci díla a vyžádejte si cenové nabídky od více dodavatelů. Výstavba haly je nepochybně velká investice a výběrem správného dodavatele si můžete ušetřit nemalé náklady. Ze zkušeností víme, že pro investora není srovnávání cenových nabídek vůbec jednoduché. Největší problém je ověřit, zda cenové nabídky zahrnují všechny položky a zda jsou ve stejné specifikaci.

Pomůžeme Vám. Připravili jsme pro Vás jednoduchý Generátor podkladů pro srovnávání cenových nabídek. Je to přehledný formulář, kde ve 4 krocích zadáte rozměry haly, typ střechy, opláštění, okna, vrata, světlíky a další doplňky. Po vyplnění Vám přijde mailem dokument v PDF, který můžete přímo použít jako podklad pro vyžádání cenové nabídky. Obsahuje dopodrobna rozepsané všechny položky a práce s přesnou specifikací. Nechte si u více dodavatelů vypracovat cenovou nabídku podle těchto podkladů. Takto zabráníte tomu, abyste obdrželi cenové nabídky s položkami v různé specifikaci, čímž docílíte, že obsah cenových nabídek bude od všech dodavatelů stejný.

Využijte zdarma a bez jakýchkoli závazků náš Generátor podkladů pro porovnávání cenových nabídek. Porovnejte si cenové nabídky a vyberte si nejlepší a nejvýhodnější řešení.

Chcete-li si práci ještě více usnadnit, nakreslete si nejprve halu v našem 3D konfigurátoru a následně si zadejte specifikaci do generátoru pro porovnávání cenových nabídek.

 

Navrhněte si halu ve 3D Konfigurátoru

Využijte náš bezplatný, snadno ovladatelný 3D Konfigurátor haly pro první návrh Vašeho projektu*. Zvolte si typ haly, její rozměry, barevný koncept, typ stěnového a střešního opláštění, typ a množství oken, vrat a dveří a mnoho dalších prvků.

Ke svému návrhu se můžete kdykoli vrátit a upravit jej. Pokud nám Váš návrh zašlete, rádi Vám zdarma zpracujeme cenovou nabídku.