Zimní stadion ve Svidníku

Zimní stadion ve Svidníku

Zimní stadion ve Svidníku

Ve veřejném výběrovém řízení jsme úspěšně v říjnu 2021 získali zakázku na výstavbu zimního stadionu ve Svidníku. Jednalo se výstavbu haly, nad již existujícím kluzištěm, cílem výstavby této haly bylo tedy zpřístupnit hokej nebo bruslení lidem z města a širšího okolí během celého roku nejen v zimních měsících, jak tomu bylo dosud.

První práce na stavbě byly zahájené v říjnu 2021 a hotové dílo jsme městu úspěšně předali v červenci 2022. Je pro nás velkou ctí, že právě naše společnost dostala příležitost podílet se na výstavbě dalšího zimního stadionu, kterých je na Slovensku stále velmi málo.

Město Svidník tak po 9 měsících získalo plnohodnotný zimní stadion s kompletním zázemím pro ledový hokej v podobě střídaček, šaten, tribun pro 136 osob, úsporného LED osvětlení, parkovacími místy pro 55 automobilů včetně podélného parkovacího stání pro 2 autobusy.

Zimní stadion byl slavnostně otevřen za účasti Míry Šatana

Zimní stadion byl otevřen a předán veřejnosti do užívání dne 22.10.2022.  Hala byla slavnostně otevřena za účasti prezidenta SZĽH Miroslava Šatana. Město Svidník připravilo bohatý program. Mohli jsme se podívat na zápas žáků 5. ročníku mezi Bardejovem a Michalovcemi, ukázku bruslařského programu SZĽH, vystoupení Otevření zimního stadionu se těšilo z velké popularity.

Velmi se těšíme, že i ve Svidníku si děti ze základních a mateřských škol mohou vyzkoušet první krůčky na ledě během celého roku.