Realizace montované haly

Společnost PEM Buildings má mnohaleté zkušenosti v oblasti novostaveb a rekonstrukcí montovaných hal pro průmyslové a komerční účely. Zrealizovali jsme tisíce projektů, díky kterým se nám podařilo přesvědčit investory a projektanty o našich schopnostech, kompetentnosti a spolehlivosti.

Naše včasné zapojení do projektů nám umožňuje nabídnout investorům a projektantům naše Know-how, a tím i společně nalézt optimální řešení.

Obecně naše práce začíná od horní hrany základových konstrukcí. V případě potřeby jsme k dispozici také jako zkušený a spolehlivý generální dodavatel, tzn. nabízíme komplexní řešení stavby.

Rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na základě Vašich individuálních požadavků. Vyplňte, prosím, poptávkový formulář, který zahrnuje Vaše požadavky na projekt, nebo nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Další informace o halových stavbách naleznete ve složce Reference.
 

Jak realizujeme výstavbu montované haly


Primární konstrukce montované haly


Realizaci stavby realizují odborné firmy, které mají certifikáty kvality a svářečské certifikáty. Tyto firmy umí garantovat původ materiálu a umí aplikovat povrchovou úpravu tak, aby konstrukce po čase nezačala korodovat. Spolupracujeme pouze s odbornými společnostmi.

Primární konstrukce montované haly
Realizace konstrukce montované haly

Sekundární konstrukce montované haly


Druhou podstatnou částí ocelové konstrukce jsou sekundární konstrukce, které jsou vyráběny ze za studena ohýbaného tenkostěnného plechu. Z těchto materiálů se realizují střešní vaznice, stěnové paždíky a podkonstrukce pro okna, dveře a vrata.

Sekundární konstrukce montované haly
Sekundární konstrukce montované haly

Opláštění montované haly

Střešní opláštění

Střešní opláštění je závislé na daném provozu. Skladba střechy sestává buď ze sendvičového panelu, nebo ze skládaného pláště spolu s atikou.

Opláštění stěn

Stěnové opláštění stěn provádíme prostřednictvím kvalitních sendvičových panelů, případně, pokud to provoz vyžaduje, skládaného stěnového pláště.

Klíčová je i příprava a nákup spojovacího a těsnícího materiálu. Dlouhodobou spoluprací s našimi dodavateli garantujeme vysokou kvalitu použitého materiálu při stavbě našich hal.

Plánujete výstavbu montované haly?

Výběr partnera pro výstavbu a s ní spojenou technologii, materiály a její kvalitu nepodceňujte.

Výběrem správného partnera ušetříte nemalé finanční prostředky a čas. Poradíme Vám, na co dát pozor při výběru partnera a posuzování cenových nabídek.

Přečtěte si náš článek Na co dbát při výběru ocelové montované haly.

Společnost ZEMAN PEM Vám nabízí spolupráci již při prvním návrhu optimálního nosného systému ocelové montované haly a následně Vám umí pomoci při získání stavebního povolení v části statiky haly. Po získání stavebního povolení Vám náš odborný tým umí vypracovat i realizační projekt zakládání stavby a tímto způsobem Vám umíme ušetřit finanční prostředky při projektování a realizaci základových konstrukcí stavby.

V případě zájmu o cenovou nabídku neváhejte vyplnit náš generátor podkladů pro cenové nabídky, případně si přímo namodelujte svou halu v našem 3D konfigurátoru.

Přejeme Vám mnoho úspěchů při realizaci Vašich stavebních záměrů!

 

od 600 m2
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR.
test