Montáž ocelové haly

Montáž ocelové haly


Montáž provádí zkušené montážní party, které dokonale znají systém PEM. Montáž ocelové haly tak probíhá rychleji, čímž se současně šetří náklady na mechanismy, které jsou na stavbě zapotřebí.

Montáž haly - primární a sekundární ocelová konstrukce


Primární a sekundární ocelovou konstrukci umíme podle přiloženého montážního plánu velmi rychle smontovat.

Montáž primární ocelové konstrukce

Montáž primární ocelové konstrukce.

Montáž střešních panelů.

Montáž střešních panelů.

Montáž může šetřit čas a peníze zákazníka


Dobu montáže zkracuje i jedinečné číslování stavebních dílců, díky kterému naši zkušení montéři předem vědí, kam daný prvek patří. Následná montáž stěnového a střešního pláště probíhá podle předem naprojektovaných systémových detailů, rovněž šetřících čas a peníze zákazníka. Na stavbě spolupracujeme pouze s renomovanými mechanismy, díky kterým umíme garantovat kontinuitu montáže.

Bezpečnost na stavbě je prvořadá

Držíme se zásad bezpečnosti práce na stavbě, proto v sobě mají naše konstrukce zakomponované prvky ochrany zdraví a bezpečnosti při práci (záchytné sítě, zábradlí, …)

Bezpečnostní zábradlí

Bezpečnostní zábradlí při výškových pracích jsou samozřejmostí.

Záchytné sítě

Záchytné sítě a udržování pořádku na staveništi jsou klíčem k bezpečnosti.

Plánujete výstavbu montované haly?

Výběr partnera pro výstavbu a s ní spojenou technologii, materiály a její kvalitu nepodceňujte.

Výběrem správného partnera ušetříte nemalé finanční prostředky a čas. Poradíme Vám, na co dát pozor při výběru partnera a posuzování cenových nabídek.

Přečtěte si náš článek Na co dbát při výběru ocelové montované haly.

Společnost ZEMAN PEM Vám nabízí spolupráci již při prvním návrhu optimálního nosného systému ocelové montované haly a následně Vám umí pomoci při získání stavebního povolení v části statiky haly. Po získání stavebního povolení Vám náš odborný tým umí vypracovat i realizační projekt zakládání stavby a tímto způsobem Vám umíme ušetřit finanční prostředky při projektování a realizaci základových konstrukcí stavby.

V případě zájmu o cenovou nabídku neváhejte vyplnit náš generátor podkladů pro cenové nabídky, případně si přímo namodelujte svou halu v našem 3D konfigurátoru.

Přejeme Vám mnoho úspěchů při realizaci Vašich stavebních záměrů!

od 600 m2
Souhlasím se zpracováním osobních údajů v souladu s nařízením GDPR.
test